BESTUUR WIBAC BBC

Iemand nodig van ons bestuur? Hieronder krijgt u een overzicht van alle bestuursleden en hun contactgegevens.

Vergracht Daniel

Voorzitter / Verantwoordelijke heren

G: 0476 74 95 85

E: danielvergracht@telenet.be

A: Kastjanjestraat 8, 8870 Izegem

Nino Dedeurwaerder

Verantwoordelijke P.R.

T: 056 50 43 29

G: 0485 91 66 11

E: nino.dedeurwaerder@gmail.com

A: Kloosterstraat 21A 8880 Sint-Eloois-Winkel

Ritchie Desseyn

Verantwoordelijke dames

G: 0476 68 87 65

E: carlsberg52@gmail.com

A: Moorseelsesteenweg 44, 8800 Roeselare

Rudy Devos

Verantwoordelijke materiaal

T: 056 50 25 16

E: rudydevos.bernicemargot@skynet.be

A: Terschuerenlaan 19, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Marc Lezy

Secretaris

T: 056 50 91 59

G: 0495 79 43 68

E: marclezy@skynet.be

A: Vlaschaardlaan 18, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Rudy Santens

Penningmeester / Webmaster

T: 056 50 05 52

G: 0473 41 37 00

E: rudy.santens@skynet.be

A: Klein Schardauw 11, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Bernice Margot

Ondervoorzitter / Verantwoordelijke jeugd

T: 056 50 25 16

G: 0485 02 69 72

E: rudydevos.bernicemargot@skynet.be

A: Terschuerenlaan 19, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Levi Popelier

Verantwoordelijke recreanten

G: 0472 66 31 92

E: levi_popelier@hotmail.com

A: Jan Breydelstraat 45, 8870 Izegem

Dylan Vanwassenhove

Afgevaardigde jeugd bovenbouw

G: 0488 57 80 88

E: dylan_vanwassenhove@hotmail.com

A: Gullegemsestraat 140,

8880 Sint-Eloois-Winkel

Hans Cottyn

Afgevaardigde meisjes jeugd

G: 0474 93 59 43

E: hans.cottyn@telenet.be

A: Mgr. Catrystraat 84,  8800 Roeselare-Beitem

Lien Van Marcke

Afgevaardigde jeugd onderbouw

G: 0498 12 19 04

E: lien.vanmarcke@hotmail.com

A: Rozenplein 17, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Jonas Deblauwe

Verantwoordelijke nevenactiviteiten

G: 0474/79 45 39

E: jonas_deblauwe@hotmail.com

A: Papaverstraat 46, 8520 Kuurne