BESTUUR WIBAC BBC

Iemand nodig van ons bestuur? Hieronder krijgt u een overzicht van alle bestuursleden en hun contactgegevens.

David Demyttenaere

Voorzitter 

G: 0472 45 35 28

E: daviddemyttenaere@hotmail.com

A: Gootstraat 10 8880 Sint-Eloois-Winkel

Aaron Vanhauwaert

Ondervoorzitter

G: 0495 44 88 65 

E: aaronvanhauwaert@hotmail.com

A: Heulsestraat 158 8501 Bissegem

Marc Lezy

Secretaris

T: 056 50 91 59

G: 0495 79 43 68

E: marclezy@skynet.be

A: Vlaschaardlaan 18, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Nino Dedeurwaerder

Public Relations 

T: 056 50 43 29

G: 0485 91 66 11

E: nino.dedeurwaerder@gmail.com

A: Kloosterstraat 21A 8880 Sint-Eloois-Winkel

Ritchie Desseyn

Begeleider dames / Clubhuisverantwoordelijke

G: 0476 68 87 65

E: carlsberg52@gmail.com

A: Moorseelsesteenweg 44, 8800 Roeselare

Rudy Santens

Penningmeester / Webmaster

T: 056 50 05 52

G: 0473 41 37 00

E: rudy.santens@skynet.be

A: Klein Schardauw 11, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Jeroen Debruyne

Public Relations 

G: 0471 79 92 23

E: jeroendebruyne@live.nl

A: Boncquetstraat 42 8850 Ardooie

Dylan Vanwassenhove

Jeugdverantwoordelijke

G: 0488 57 80 88

E: dylan_vanwassenhove@hotmail.com

A: Gullegemsestraat 140 8880 Sint-Eloois-Winkel

Lien Van Marcke

Afgevaardigde Jeugd

Onderbouw

G: 0498 12 19 04

E: lien.vanmarcke@hotmail.com

A: Rozenplein 17, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Levi Popelier

Verantwoordelijke Recreanten

G: 0472 66 31 92

E: levi_popelier@hotmail.com

A: Jan Breydelstraat 45, 8870 Izegem

Hans Cottyn

Sportieve Cel 

G: 0474 93 59 43

E: hans.cottyn@telenet.be

A: Mgr. Catrystraat 84,  8800 Roeselare-Beitem

Jonas Deblauwe

 Nevenactiviteiten / Clubhuisverantwoordelijke

G: 0474/79 45 39

E: jonas_deblauwe@hotmail.com

A: Papaverstraat 46, 8520 Kuurne

Vergracht Daniel

Ere - Voorzitter

G: 0476 74 95 85

E: danielvergracht@telenet.be

A: Kastjanjestraat 8, 8870 Izegem

Bernice Margot

Ere - Ondervoorzitter

T: 056 50 25 16

G: 0485 02 69 72

E: rudydevos.bernicemargot@skynet.be

A: Terschuerenlaan 19, 8880 Sint-Eloois-Winkel

Rudy Devos

Ere - Lid

T: 056 50 25 16

E: rudydevos.bernicemargot@skynet.be

A: Terschuerenlaan 19, 8880 Sint-Eloois-Winkel